فروشگاه تحقیق و مقاله

دسته بندی محصولات

محبوبترین محصولات

جزوه علمی و عملیاتی برای بالا بردن اعتماد به نفس

جزوه علمی و عملیاتی برای بالا بردن اعتماد به نفس

بنام خداوند بخشنده و مهربان ،
در این کتاب مباحث زیر را فرا میگیرید 

1- اعتماد به نفس چیست

 

2- چرا اعتماد به نفس  اهمیت دارد و را ههای افزایش ان
3- اراده  و را ههای تقویت ان

4- مبارزه با کم رویی و خجولی

5- صحبت در جمع

6- گرم گرفتن و داشتن رابطه خوب

7- شروع و مدیریت روابط خوب با دیگران

و ....همه ما دوست داریم وقتی احساس می کنیم که مشکلی داریم برای تغییر آن تلاش کنیم، نداشتن یا درست تر بگویم داشتن اعتماد به نفس منفی مشکلی است که همه ما با آن آشنا هستیم یا کسانی را دیده ایم که این مشکل را داشته اند یا خودمان با آن در گیر بوده یا هستیم، این مشکلی دلیل اصلی شما برای شروع به مطالعه ای کتاب است البته این به این معنا نیست که همه کسانی که این کتاب را می خوانند این مشکل را داشته باشند.

مشکلات انسان ها به دو دسته مشکلاتی که حلشان میکنیم و مشکلاتی که حلشان میکنم بله دقیقا درست خواندید مشکلی نیست که حل نشود مگر اینکه مشکل نباشد. مشکل اعتماد به نفس مشکلی است که یادگاری دوران کودکی ماست و به دلیل اینکه نمیدانستیم یا نمیخواستیم تا به امروز همراه ما مانده است برای حل مشکل تنها چیزی که لازم است خودتان هستید که هستید. حالا که مواد لازم آماده است پس بیایید شروع کنیم و مشکل را حل کنیم. در کتاب حاضر تلاش شده بیشت از 40 راه کاملا عملی برای حل این مشکل ارائه شود.

نکته ای که نیاز به یاد آوری آن است این است که همه شما ها که در حال مطالعه این متن هستید حتما قبلا هم متونی را که ادعا می کرده اند قادر به کمک به شما برای حل مشکلتان هستند خواندید وحتما جواب مورد نظرتان را نگرفته اید که شروع به خواندن این کتاب کرده اید، در اینجا لازم میدانم بگویم این کتاب 100 درصد عملی و کاربردیست ولی از آن مهم تر این نکته است که باید بگم این کتاب هیچ معجزه ای برای شما نمی کند و اگر در تصورتان این است که با خواندن این کتاب یا هر کتابی مشکلتان خود به خود حل میشود سخت در اشتباهید و توصیه میکنم همین الان دست از خواندن این کتاب بردارید چون مطمئنا با خواندن این کتاب نیز باز هم  تغییری در شما ایجاد نمیشود.

شما باید بدانید هیچ موفقیتی هیچ وقت بدون تلاش بدست نیامده است. پس برای حل مشکلتان باید تلاش کنید این کتاب کتابی عملیست و من این قول را به شما میدهم اگر تمرینات آن را انجام بدهید مشکل اعتماد به نفس همراه با صد ها مشکل دیگر شما حل می شود. ولی فراموش نکنید شما از کودکی تا این سن این مشکل را داشته اید توقع نداشته باشید یک روز یا یک هفته ای مشکلتان برطرف شود چون این یک خواست کاملا غیر منطقی است.


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 25,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
self_1248507_2298.zip1.1 MB

چگونه در 13 روز تا20 کیلو وزن کم کنیم!!!

چگونه در 13 روز  تا20 کیلو وزن کم کنیم!!! چگونه در 13 روز  تا20 کیلو وزن کم کنیم!!! چاقی یا اضافه وزن چیست؟به اضافی وزن بدن، که برای یک قد استاندارد ، باید در نظر گرفت ،  چاقی یا اضافه وزن گفته می شود. منبع : دکتر سلام                                                     اضافه وزن و چا ...

توضیحات بیشتر - دانلود 19,000 تومان

آخرین محصولات فروشگاه